HISTORIE, FUNKCIONALISMUS, KVALITA, ESTETIKA, LUXUS,

pojmy, pod kterými si každý z nás umí představit ledasco, ovšem pro značku Rubicone Caesar pojmy zásadní a stěžejní.

Již při samotném založení společnosti Rubicone Caesar s.r.o. si celý tým stanovil tyto pojmy jako základní atributy pro ztělesnění tohoto brandu a celého portfolia výroby.

Samotný název Rubicone Caesar se inspiroval obdobím slavného římského vojevůdce a politika Gaia Juliuse Caesara, který 10. ledna roku 49 př. n. l. překročil hraniční řeku Rubicon, vědom si toho, že porušil římský zákon. A právě tohoto dne pronesl legendární citát „Kostky jsou vrženy - Alea iacta est“.

I mezi naše cíle patří změna zavedených pořádků.

Funkcionalismus je moderní pojem a zároveň jeden ze základních pilířů našich produktů. Je jedno jestli se jedná o parfém, stříbrný šperk nebo samotné balení. Vše je navrženo a tvořeno tak, aby zákazníci v kontaktu s našimi výrobky, nikdy nezapochybovali o jejich kvalitě a užitné hodnotě.

Kvalita, estetika a luxus jsou z našich produktů jednoznačně patrné. Vyrábíme pouze pravé parfémy s vysokým obsahem vonných esencí s flakony balenými do pravé kůže, jejíž luxusní vlastnosti naši zákazníci oceňují nejen při uchopení, ale rovněž při mimořádně tiché pokládce.

Jsme si vědomi, že podmanivá vůně pouze dotváří skutečnou krásu ženy, kterou již stačí podtrhnout rafinovaně noblesním šperkem. Proto jsme navrhli a nechali vyrobit elegantní stříbrný náramek, který je součástí každého balení limitované edice našich parfémů a jistě zaujme každou náročnou ženu.

Veškerou činnost směřujeme ke spokojenosti našich zákazníků, kteří jsou pro naší společnost tou největší inspirací.