Pro většinu vůní se zažil pojem „parfém“. Přesto jen málo z nás se s pravým parfémem setkalo. Nejčastěji se setkáváme s parfemovanou vodou – eau de parfum (EDP), která obsahuje 8 až 15% vonných esencí a dále pak s toaletní vodou – eau de toilette (EDT), jejíž obsah vonných esencí se pohybuje v rozmezí od 4 do 8%.

Bylo by velkou chybou myslet si, že parfemovaná a toaletní voda jsou levnější obdobou pravého parfému. Nejde pouze o to, že se parfém odlišuje výrazně vyšším obsahem vonných esencí, od 15 do 30% a u některých druhů vůní až 40%, ale především intenzitou, průběhem a charakterem vůně.

Rubicone Caesar se orientuje výhradně na výrobu pravých parfému s obsahem vonných esencí od 20 do 22%, s využitím těch nejkvalitnějších surovin.

Výsledkem výroby je dosažení harmonie samotné vůně a produktu jako celku. Abychom podtrhli jedinečnost parfémů Rubicone Caesar požíváme flakony z německých skláren, které balíme do pravé kůže od našich italských dodavatelů. Kůži umisťujeme rovněž na dno skleniček. Tento počin však není bezúčelný, ale má nechat vyniknout luxusu při manipulaci s parfémem.

Celý proces výroby parfémů je poměrně dlouhodobá záležitost z důvodu vymražování a zrání parfémů s podílem cca 70% ruční práce. Tato skutečnost odpovídá i výrobě stříbrných náramků dle našeho návrhu, na kterých jsou umístěny odpovědní značky.

Finální flakonek s pravým parfémem a stříbrným náramkem je ručně balen do krabičky v sametovém dizajnu. Abychom předešli případnému poškození krabičky u strojního balení do celofánu, balíme krabičky ručně do teplem smrštitelné fólie.

Motivací naši výroby je dosažení nejlepší kvality a ceny pro naše zákazníky.